URB RULMAN

URB, Romanya’nın kuzey doğusundaki SUCEVA şehrinde yer alır.

Boosting Businesses

Fabrika, karayolu başta olmak üzere her türlü ulaşıma yakın bir lokasyonda kurulmuştur. Fabrika 54.000 metrekare üretim alanına sahip toplam 167.000 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. URB, 1990 yılından bu yana %100 özel sermayedir. URB’nin uzman kadrosunda üretim teknolojileri ve araçları, tasarım bölümü daima gelişmekte ve si değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.

Kalitenin ve Güvenin Adresi

Özellikle son 20 yıldan fazladır, URB dünyanın her yerinde müşteriler ile iyi bir ilişki geliştirmiştir. Ürünlerin %90’ı Batı Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri müşterilerine satılmaktadır.

URB marka rulmanlar yaygın olarak otomobil ve kamyon, elektrik motorları ve kompresörler, ekskavatör ve fabrikaları, tarım makineleri ve tezgahlar, ekipman kağıt sanayi, redaktörler, ahşap sanayi ekipmanları üretim için kullanılmaktadır. URB markası dünya çapında tanınmıştır ve kalite garantisi temsil eder.

Müşteri Memnuniyeti 100%
Kaliteli Ürün 100%

SC URB Rulmenti SUCEAVA SA (URB)

Dünya üzerinde profesyonel bir rulman üreticisi ve dağıtıcısıdır. Geniş üretim yatakları, bilya yatakları, döner radyal-itme konik rulman yatakları, döner-salınan silindir varil, döner yatakları itme silindir rulman yatakları, bilya yatakları silindir itme ziyaretinde taşıyan öğeler temel ürün yelpazesindedir. Şirket, müşteri ihtiyacına göre standartlaştırılmış çeşitli kullanımlar için rulman üretmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi 100%